AchieveGlobal

Přeskočit menu na obsah webu
Achiveglobal > About us > Global Offices

Management

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Donec hendrerit sodales purus. Suspendisse non dui ac dui tempus faucibus.

podrobnosti »

Management

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Donec hendrerit sodales purus. Suspendisse non dui ac dui tempus faucibus.

podrobnosti »

Management

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Donec hendrerit sodales purus. Suspendisse non dui ac dui tempus faucibus.

podrobnosti »

Naše odbornost

Od strategie k výsledkům prostřednictvím lidí

Všude na světě jsou organizace úspěšné z mnoha různých důvodů. Ale jednu věc mají tyto úspěšné organizace společnou: zaměstnance, kteří mají jasnou vizi strategie, jsou motivováni k výkonu a připraveni dosahovat výsledků.

Pomůžeme vaší organizaci posunout se od strategie k výsledkům prostřednictvím vašich lidí.

Naše konzultační služby vám pomohou ujasnit si, kam směřujete a odhalit nedostatky ve výkonnosti vašich zaměstnanců.

Naše tréninky dovedností pomáhají odstranit tyto nedostatky v kritických oblastech prodejních dovedností, služeb zákazníkům, leadershipu a týmové spolupráce.

Naše zkušenosti ve vašem oboru

Naše zkušenosti ze specifických oborů a trhů nám umožňují pochopit vaše potřeby, starosti a problémy.

Umíme rychle ujasnit vaši strategii tak, aby ji vaši lidé rychle pochopili a přijali za svou. To způsobí že cyklus učení bude kratší, implementace efektivnější a výsledky trvalejší.

Globální zkušenosti

Vzhledem k tomu, že mnoho organizací podniká globálně, narůstá i jejich potřeba vyrovnaného a konzistentního výkonu. Naše globální pobočky - které zaměstnávají odborníky s mnohaletou praxí v lokálním prostředí - pomohou vaší organizaci posunout se od strategie k výsledkům s ohledem na kulturu a prostředí, ve kterém podnikáte.

Můžeme nejen poskytnout lokální služby kdekoli na světě, ale umíme implementovat řešení napříč zeměmi a kulturami. Náš zkušený tým lokálních trenérů, konzultantů a projektových manažerů, kteří se specializují na návrhy, vedení a řízení úspěšných globálních implementací, si získali velmi dobrou pověst díky dlouhodobým kvalitním vztahům se svým zákazníky.

Příklad obrázku

Výzkum osvědčených postupů

Během naší více než osmdesátileté zkušenosti spolupráce s různými organizacemi jsme zjistili - pomocí výzkumu, ale i při skutečných implementacích - co funguje a co ne. A nikdy jsme si tato zjištění nenechávali pro sebe.

Naše snaha o neustálý vývoj a inovaci zaručuje, že naše programy a služby jsou na špičce z hlediska obsahu, relevance i implementace. Náš tým zkušených profesionálů má velké zkušenosti v oblastech, jimž se věnujeme: služby zákazníkům, leadership, prodejní výkonnost a týmová spolupráce. Jsme považouváníi za vedoucí společnost na trhu.

Výzkum je základem pro mnoho činností společnosti AchieveGlobal. Náš tým odborníků provádí výzkumy týkající se mnoha oblastí a témat a to nám umožňuje efektivněji reagovat na potřeby našich zákazníků. Věnujeme se širokému spektru témat:

  • Trendy v oboru činnosti našich zákazníků, obchodní praktiky ve světě a klíčové pracovní kompetence
  • Zpětná vazba od zákazníků
  • Nové metody v učení a vyučování
  • Factory ovlivňující přenos naučených znalostí a dovedností do praxe
  • Hodnocení a měření efektivity tréninku

Pokud chcete nahlédnout do našeho archive zpráv z výzkumů a článků, klikněte zde

Kulturní adaptace

Globalizační trend přiměl mnoho společností k hledání způsobu, jak efektivně rozvinout dovednosti a změnit chování svých zaměstnanců v globálním měřítku. Co funguje v jedné zemi nebo kultuře, nemusí být nutně funkční jinde. To činí kulturní adaptaci nezbytnou podmínkou úspěchu.

Všichni naši zaměstnanci zabývající se tréninkem a konzultační činností mají zkušenosti s lokálními kuturami. Každá naše pobočka přizpůsobuje naše programy tak, aby odrážely kulturu a obchodní prostředí té zem, kde se trénink koná. Míra přizpůsobení se v různých kulturách liší a zahrnuje např. Jazykové a nářeční překaldy a úpravy, natočení videoprogramu, výběr kulturně relevantních příkladů, změnu nebo přizpůsobení přístupu tak, aby odpovídal kulturním normám a přizpůsobení tempa potřebám účastníků.

Pokud chcete vědět, kde ve světě AchieveGlobal působí, klikněte zde.

AchiveGlobal helps organizations translate business strategies into results by improving the performance of their people

Clients and references

all references »

© by AchiveGlobal » tel: +420 557 777 000 » fax: +420 559 190 777